MULTİMEDYA

HABERLER & DUYURULAR

Firmamızdan Haberler

 • GÜL MAKİNA 27 YAŞINDA... |

  • 1989 yılında ilk faaliyetimizi başlattık ve en iyiyi üretme sevdasıyla büyüdük. Bugüne kadar firmamıza güvenen ve bizimle çalışmayı tercih eden tüm GÜLMAK müşterilerine teşekkürü bir borç biliriz...

    

    

   Gül Makina Sanayi 1989 yılında Bursa'da kurulmuş olup Türkiye ve Dünya Pazarlarında hızlı bir büyüme kaydederek kendisini kabul ettirmiştir.

   Dünyanın içerisinde bulunduğu global değişim,çağdaş iş yaşamının ihtiyaçlarının yeniden tanımlanmasını gerektirmektedir.

   Gül Makina , çeşitli fırın ekipman ürün modelleri ile tüm dünyadaki usta fırıncı ve pastacıların makine ekipman ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

   Ekmek, tüm kültürler tarafından bütün ülkelerde zevkle yenir. Şekilleri değişik olsa da lezzeti, görüntüsü en iyi kalitede olması istenir. Bizim amacımız; sizlere ekmeğin en iyisinin sunulmasına yardımcı olmaktadır.

   Gül Makina yaklaşık 20 yıldır Türkiye ve dünyadaki değişimi ve teknolojiyi takip ederek sektörde en iyiyi yakalama çabasındadır.

   Gül Makina olarak ilkemiz; Kaliteden ödün vermeden sürekli daha iyiye ulaşma çabası,müşteri odaklı yenilikler ve firmalara özel alternatif çözümlerle daima var olmaktır.

    

 • YENİ WEB SİTEMİZ YAYINDA... |

  • Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için web sitemizi yeniledik.

   İnternet bağlantısının olduğu heryerde ürünlerimize göz atabilir ve firmamız hakkındaki en son gelişmelerden haberdar olabilirsiniz.

 • SOSYAL MEDYADA GÜLMAKİNA |

  • Firmamız hakkındaki haberler, yeni ürünler, kullanıcı yorumları ve daha birçok konuda bizi takip etmek için; facebook, twitter ve instagram sosyal ağlarımıza abone olun..

    

   facebook adresimiz : https://www.facebook.com/gul.makina.96?ref=ts&fref=ts

   twitter adresimiz : https://twitter.com/GulMakina

   instagram adresimiz : https://www.instagram.com/gul.makina/

 • 14-17 NİSANDA İBATECH FUARINDAYDIK |

  • BATECH 2016 FUARINDA GÖSTERİLEN YOĞUN İLGİ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ


   14-17 Nisan 2016 tarihleri arasında, İstanbul da düzenlenen, IBATECH 9. Uluslararası Fırıncılık Ekipmanları fuarında, 200 m2 lik  bir alanda yerimizi aldık. Fuar süresince yaptığımız sunumlarla; makinelerimiz hakkındaki en son bilgileri ve yenilikleri ziyaretçilerimize aktardık.

   2015-2016 döneminde üretimine başladığımız, "Otomatik Yüklemeli Robotu" başta olmak üzere, diğer 3 adet yeni ürünümüze, müşterilerimiz tarafından büyük ilgi gösterildi. Kurduğumuz birçok tesiste yaptığımız çekimleride, fuar sırasında büyük ekranlarda oynatarak, makinelerimizin gerçek üretim şartlarında gösterdiği üstün performansı ziyaretçilerimize izlettik. Bu video çekimlerine, Youtube üzerinden "GÜL MAKİNA" kanalını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.

   Müşterilerimizin işini kolaylaştıran, daha ekonomik yollarla daha fazla adetlerde üretim yapmasını, dolayısıyla karlılılığı ve yatırım maliyetini en kısa sürede geri kazandırmasını sağlayan akılcı ve pratik mühendisliğimiz, yurt içi ve yurt dışı pazarlardan gelen müşterilerimizin beğenisini kazandı.

   Firmamızın IBATECH Fuarındaki standına yapmış olduğunuz ziyaret için sizlere teşekkürü bir borç biliriz. Bri sonraki IBATECH Fuarında görüşmek üzere...

    

Kurtuluş Organize Sanayi Bölgesi 700.Yıl Osmanlı Cadddesi NO:8 GÜRSU-BURSA / TURKEY

Tel: +90 224 371 6689 - 371 6690 Email: info@gulmakina.com.tr

E-BÜLTEN ABONELİĞİ

Yeniliklerimizden haberdar olmak için üye olun!

GÜL MAKİNA | Tüm Hakları Saklıdır © 2016

Designed by BİNON YAZILIM & TASARIM HİZMETLERİ